Vereniging van universiteiten Lange Houtstraat 2 | Postbus 13739 | 2501 ES DEN HAAG | T: 070-3021400
Aanstaande studenten die een studiekeuzegesprek hebben gevoerd, achten zich beter geïnformeerd en meer bewust van hun (on)geschiktheid voor de studie en van mogelijke verbeterpunten in hun studiehouding of -aanpak.
Dit blijkt uit een onderzoek dat in het kader van het SURF-programma ‘Studiekeuzegesprekken: wat werkt?’ is uitgevoerd door het Kohnstamm Instituut.
In het onderzoek zijn de resultaten betrokken van elf pilotprojecten bij universiteiten en hogescholen. Binnen die projecten zijn in 2009-2010 ruim 4.000 studiekeuzegesprekken gevoerd met aspirant-studenten. Elke deelnemende instelling had daarbij een eigen aanpak.
Lees verder op de site van SURFfoundation